سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 عامل ساده در افزایش فروش اینترنتی

در دنیای امروز متود های تبلیغات قدیمی و استفاده از واژگانی مانند “بهترین در تهران ” و … دیگر تأثیر گذار نیستند و تبلیغات باید هدفی فراتر از پول در آوردن داشته باشد. خریداران برای انتخاب شما به عنوان سایتی که از آن خرید می‌کنند باید دلایل مجزایی از دنیای تبلیغات داشته باشند. در ادامه به ۶ عامل ساده و تاثیر گذار در بازاریابی اینترنتی اشاره می‌کنم که سبب موفقیت شما در دنیای تبلیغات می‌شوند.

استفاده از شرایط عوام پسند برای محیط آگهی تبلیغ

برای انتخاب محیطی که می‌خواهید تبلیغات شما در بسر آن انجام شود از شرایطی استفاده کنید که همه افراد با آن ارتباط بر قرار کنند و آن را درک کنند. و بر روی نقاط مشترک بین انسان‌ها تاکید کنید: نقاطی مانند عشق به خانواده، ترس از شکست، میل به کمال و … . این‌ها احساساتی هستند که همه انسان‌ها آنرا تجربه کرده و با آن ارتباط بر قرار می‌کنند. برای انتخاب بستر تبلیغ خود از این موارد استفاده کنید.

 

در دسترس باشید

امروزه افراد از شیوه‌های مختلف برای برقراری ارتباطات استفاده می‌کنند. سعی کنید در تمامی در این زمان‌ها و مکان‌ها برای برقراری ارتباط با آن‌ها در دسترس باشید

 

مستقیماً در خواست خرید نکنید

خرید افراد از شما باید ماحصل داستانی باشد که شما در تبلیغ خود به آن‌ها ارائه می‌کنید نه یک در خواست مستقیم. پس هیچگاه در تبلیغات خود مستقیماً از آن‌ها نخواهید محصول شما را خریداری کنند. فرایند خرید به همان اندازه که فرایندی عقلانی است فرایندی نشأت گرفته از احساس است. زمانی که افراد با تبلیغ شما ارتباط برقرار کنند، حس خوبی به آن‌ها دست می‌دهد و این حس خوب در اکثر مواقع منجر به خرید می‌شود. پس برای رسیدن به این هدف، تنها کافی است این حس را در انها ایجاد کنید.

سریع سراغ اصل مطلب بروید
جلب کردن توجه افراد در دنیای شلوغ امروز، کار دشواری است. بنا بر این اگر توانستید ابن توجه را جلب کنید، سریع سراغ اصل مطلب بروید و حاشیه پردازی نکنید. پرداختن به حاشیه در تبلیغ، برای مخاطبان آن کسالت آور و خسته کننده است، و باعث می‌شود به مابقی آنچه در تبلیغ گفته می‌شود توجهی نکنند. بنا بر این مقصود خود را سریع و بدون پرداختن به حاشیه بیان کنید.

روایت داستانی جذاب
داستانی که در تبلیغ خود روایت می‌کنید باید جذاب باشد و توجه مخاطبان را در کمترین زمان ممکن به خود جلب کند. تبلیغ‌های با روایت داستانی جذاب ذهن مخاطبان را برای مدت زمان بیشتری به خود جلب می‌کند و حتی ممکن است مخاطبان ان را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند. این به اشتراک گذاری به شرکت‌های کوچک کمک می‌کند مخاطبان بیشتری پیدا کرده و به محبوبیت بیشتری دست یابند و بنا بر این به استراتژی خوب برای داستان تبلیغ خود فکر کنید

مدت زمان تبلیغ خود را کوتاه کنید
هرچه مدت زمان تبلیغ شما کوتاه تر باشد، مخاطبان بیشتری را جلب می‌کنید. با افزایش مدت زمان تبلیغ مخاطبان علاقه کمتری به دیدن تبلیغ شما نشان می‌دهند.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =