چهارشنبه , ۸ آذر ۱۳۹۶

چرا طراحی سایت آسان

چرا طراحی سایت آسانwhy-web-design-easy

(چرا طراحی سایت آسان why-web-design-easy )در کل دنیا طراحان سایت زیادی وجود دارند. در ایران افراد و یا شرکت های طراحی سایت متعددی هستند که خدمات سفارش طراحی سایت را برای شما انجام می دهند. آنچه که طراحی سایت آسان EWD.ir را از دیگران متمایز می کند موارد زیر است:

۱. مشاوره تخصصی بازاریابی اینترنتی

شما با سفارش طراحی سایت در حقیقت می خواهید در حوزه کسب و کار اینترنتی پیشرفت کنید. برای موفقیت در این راه می بایست سایت شما بر اساس اصول بازاریابی اینترنتی راه اندازی شود. در حال حاضر طراحی سایت آسان EWD.ir این امکان را برای شما محیا کرده است که در زمان سفارش و همچنین پس از اجرای سفارش طراحی سایت، با آسودگی خاطر از تجارب و مشاوره در حوزه بازاریابی اینترنتی برای موفقیت بیشتر در این زمینه استفاده کنید.

بخشی از این مشاوره ها به صورت مقالات در سایت، انتشار فایل های آموزشی در قالب کتاب، سی دی ، فیلم و صوت های آموزشی است که شما با عضویت در سایت می توانید از آنها استفاده کنید.

بخشی دیگر هم مشاوره هایی است که به صورت فردی یا کارگاهی برای مشتریان اجرا می شود.

۲. پشتیبانی واقعی

پشتیبانی وب سایت یک نکته خیلی مهم در سفارش طراحی سایت است. اگر در موقع سفارش طراحی سایت در این موضوع دقت نظر نشود بی شک در ادامه روند کار شما را با مشکل جدی مواجه می کند.

بسیاری از افراد بر این ادعا هستند که پشتیبانی ۲۴ ساعته با شرایط ایده آل شما دارند! برای تست این پیشنهاد می کنیم به ایمیل پشتیبانی شرکت مورد نظر یک ایمیل درخواست ارسال کنید و مدت زمان پاسخگویی را بررسی کنید. ( ایمیل پشتیبانی ما : support@ewd.ir است)

۳. طراحی سایت بر اساس بودجه و نیاز شما

در هنگام سفارش سایت جلسه ای برای شما تدارک دیده می شود که کلیه نیاز های شما در آن جلسه بررسی می شود و با توجه به بودجه شما پیشنهاد های راهبردی و موفقیت آمیز پیشنهاد داده می شود.

۴. استفاده از آخرین تکنولوژی روز برنامه نویسی

یکی از ویژگی های دنیای فن آوری سرعت به روز بودن تکنولوژی در آن است. تطبیق دادن کاربران و متخصصان با این موضوع کاری دشوار است چراکه همیشه افراد از تغییر دوری می کنند. آنچه که همیشه ما به دنبال آن هستیم استفاه از آخرین متد های برنامه نویسی روز دنیا و ساده سازی برای مشتریان است.

شما می توانید آخرین اطلاعات به روز در حوزه وب ، بازاریابی اینترنتی و سئو را از ما در قسمت وبلاگ سایت بخواهید.

۵. قیمت مناسب و سودآور

با توجه به نوع کیفیت و خدماتی که ارائه می شود، قیمت های پیشنهادی به صورت بهینه و منصفانه تعیین می شود و با راهکار و مشاوره های پیشنهادی که در بازاریابی اینترنتی پس از انجام طراحی سایت به شما پیشنهاد می شود این اطمینان را می دهیم که هزینه مصرف شده در سفارش طراحی سایت در بازه سه تا حداکثر شش ماه به صورت کامل با سود مناسب به شما عودت داده شود.