سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

فروش بیشتر با طراحی سایت داینامیک

هر کسب و کاری برای موفقیت در فروش، نیاز به یک طراحی سایت حرفه ای دارد. برای سفارش طراحی سایت شما با دو نوع طراحی سایت روبرو هستید:

طراحی سایت استاتیک(ایستا)

در این نوع وب‌سایت، پس از طراحی و قرار دادن اطلاعات لازم در آن، امکان تغییر و یا ویرایش محتوا از جانب شما وجود ندارد! در مواردی که هدف از طراحی وب سایت صرفاً معرفی شخص یا شرکت می‌باشد و نیازی به به روز رسانی محتوا در محتوای سایت نیست سایت استاتیک پیشنهاد می‌شود.

 

محاسن طراحی سایت استاتیک:

قیمت ارزان طراحی سایت استاتیک و سرعت بالای این سایت‌ها به دلیل سادگی آن‌ها از مزایای سایت‌ها استاتیک می‌باشد

معایب طراحی سایت استاتیک:

عدم امکان به روز رسانی از معایب خیلی بزرگ اینگونه سایت‌ها می‌باشد که به دنبال آن امکان فعالیت در بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت (سئو) را بسیار دشوار می‌کند. با توجه به عدم به روزرسانی اینگونه سایت‌ها ، کاربران و بازدید کنندگان به آن‌ها اعتما نمی‌کنند و فروشی در این راستا صورت نمی‌گیرد.
در حال حاضر استفاده از طراحی سایت استاتیک منسوخ شده است و بالای ۹۵% سفارش دهندگان سایت ، سایت داینامیک سفارش می‌دهند.

 

طراحی سایت داینامیک(پویا)

این نوع وب‌سایت برای افرادی مناسب است که وب سایتتشان نیاز به بروزرسانی و تغییر محتوای مداوم دارد. بروزرسانی سایت‌های داینامیک بسیار آسان است و به علت دارا بودن کنترل پنل مدیریتی، هر فردی بدون دانش فنی طراحی سایت، به‌راحتی می‌تواند اطلاعات وب‌سایت را خود را به روز رسانی کند.

 

محاسن طراحی سایت داینامیک:

سایت‌های داینامیک هیچ نوع محدودیتی برای ایجاد صفحات ندارند و شما می‌توانید هر تعداد صفحه که می‌خواهید، در آن‌ها ایجاد کنید.
همچنین امکان نظرسنجی، عضویت، پر کردن فرم‌های خاص، فروش آنلاین و… در این نوع وب‌سایت فراهم است.
سایت‌های داینامیک به دلیل بروزرسانی های مداوم، از سئوی قوی و رتبه خوبی در موتورهای جستجو برخوردارند.

معایب طراحی سایت داینامیک:

با توجه به اینکه سایت‌های داینامیک دارای بانک اطلاعاتی هستند، حفظ امنیت اینگونه سایت‌ها همیشه از نکات قابل توجه مدیران و صاحبان اینگونه سایت‌ها بوده و است. لذا برای حفظ امنیت اینگونه سایت‌ها شما می‌بایست از تجربه و تسلط شرکت طراحی سایت خود اطمینان حاصل کنید تا با آخرین متدهای زبان برنامه نویسی سایت شما را طراحی نموده و پشتیبانی مناسبی نسبت به خدمات خود داشته باشند.

نتیجه گیری:

اگر به دنبال سفارش طراحی سایت با هدف افزایش فروش هستید ، حتماً شما هم با من موافق هستید که سایت داینامیک بهترین انتخاب برای این موضوع است.
منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =