سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 ابزار بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای کوچک

مالکان سایت‌ها حدود ۳۳ ساعت در هر هفته را صرف فعالیت‌های بازاریابی محتوا شامل بهینه سازی موتورهای جستجو، ایمیل و رسانه‌های اجتماعی می‌کنند. ما در اینجا با معرفی ۶ ابزار برای بازاریابی به صرفه جویی در وقت و هزینه شما کمک می‌کنیم.

۱- Moz local

موتورهای جستجو و نرم افزارهای موقعیت محور موبایل برای نمایش نتایج جستجو از ۵ منبع اصلی داده‌های خود را جمع آوری می‌کنند.moz local لیستی از تجارت بر روی وب سایت‌ها و نرم افزارهای موبایل را جمع آوری می‌کند. نتایج جستجوی محلی از این لیست تأثیر می‌پذیرد. اگر اطلاعات تجارت شما نادرست و یا متناقض با این داده‌ها باشند، لیست تجارت شما ممکن است در نتایج جستجو قرار نگیرد. با استفاده از moz local می‌توانید لیست خود را تولید و به روز رسانی کنید و اطلاعات مکانی خود را مدیریت کنید. با این کار می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تجارت شما به خوبی در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود.

۲- Facebook local awareness ads

تبلیغاتی که بر اساس محل زندگی افراد دسته بندی شده و به آنها نمایش داده می‌شوند، در اکثر موارد منجر به خرید می‌شوند.۴ مشتری از ۵ مشتری که تبلیغات محلی را مشاهده می‌کنند، برای خرید به مغازه مراجعه می‌کنند. بنا براین سرمایه‌گذاری بر روی این تبلیغات اهمیت به سزایی دارد. فیس بوک سرویس تبلیغاتی به نام Local Awareness Ads ارائه کرده است که اجازه می‌دهد مشتریان در حوزه جغرافیایی مشخص را هدف تبلیغات قرار دهید و به این ترتیب بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

۳- Upcity

Upcity یک نرم افزار برای بهینه سازی سئو است که با یک برنامه قدم به قدم در راستای اهداف بازاریابی‌تان به شما کمک می‌کند. این برنامه با پرسیدن یک سری سؤالات از قبیل نوع تجارت، صنعت و محل جغرافیایی شما در مورد تجارت شما اطلاعات بیشتری کسب می‌کند و یک برنامه را در راستای اهدافتان به شما پیشنهاد می‌کند. همچنین بهترین کلمات کلیدی که به افزایش رتبه شما کمک می‌کنند به شما ارائه می‌کند.هم چنین می‌توانید از طریق پلتفورم آن کارایی سایت را بررسی و مشاهده کنید.

۴- Hootsuite

این برنامه در مدیریت رسانه‌های اجتماعی که در آن حضور دارید به شما کمک می‌کند. Hootsuite با ترکیب کردن رسانه‌های اجتماعی که شما در آنها حضور دارید یک پنل کلی برای مدیریت آنها به شما ارائه می‌دهد تا برای آپدیت کردن صفحات خود در این رسانه‌ها مجبور نباشید هر کدام از آنها را یکی یکی به روز کنید و برای مدیریت آن‌ها ابزارهای مختلفی را به کار بگیرید.

۵- Evenbrite

Evenbrite پلتفورمی است که به شما اجازه می‌دهد برای یک رویداد برنامه ریزی کرده و آن را ترویج دهید و بلیط بفروشید. افرادی که می‌توانند از این ابزار برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنند شامل موارد زیر می‌شوند:

– دفاتر املاکی که برای فروش یک خانه مناقضه می‌گذارند

– باشگاه‌های پرورش اندام برای تبلیغ کلاسهای خود و تشویق ورزشکاران برای ثبت‌نام در کلاس‌ها

– رستوران‌ها برای مراسم بازگشایی و یا دعوت به یک مراسم خاص

این پلتفورم به شما امکان انتشار دعوتنامه و انجام تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و توییتر را به طور مستقیم ارائه میدهد.

۶- Highrise

ابزاری برای مدیریت روابط با مشتریان است که به شما امکان می‌دهد پایگاه داده مشتریان خود را مدیریت کرده و موقعیت فعلی فروش‌ها را بررسی کنید.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =