چهارشنبه , ۱ آذر ۱۳۹۶

چگونه با وب سایت درآمد میلیونی داشته باشیم؟

آیا می شود با وب سایت درآمد میلیونی داشته باشیم؟

شاید شما تبلیغ خیلی از محصولات آموزشی و یا همایش های مختلف را با موضوع “با ساخت یک وب سایت درآمد رویایی داشته باشید” دیده اید!

اما چقدر این مطلب صحیح است؟!

اگر شما در حال حاضر دارای شغلی هستید و یا مهارتی دارید که بر این باور هستید که دیگران به آن نیاز دارند، می توانید با طراحی سایت حرفه ای درآمد میلیونی داشته باشید. مطلب بیان شده با رعایت دو فاکتور خیلی مهم صحیح است. اما قبل از اینکه بخواهم این دو عامل موفقیت را معرفی کنم توجه شما را به یک مثال ساده جلب می کنم:

خوب که دقت کنید شما وقتی به دنبال یک محصول (مثلا تبلت) یا یک مهارت (مثلا آموزش نقاشی) می گردید اولین اقدامی که می کنید جستجوی در گوگل است. اگر در این جستجو با یک سایت قابل اعتماد مواجه شوید و در صورتی که قیمت محصول و یا خدمات، مورد تایید باشد خیلی ساده اقدام به خرید می کنید.

حال شما تصور کنید که صاحب آن سایت فرضی (مثلا فروش تبلت یا آموزش نقاشی) شما باشید! با حساب ساده می توانید در آمد تقریبی خود را برآورد کنید. اگر سود شما در فروش تبلت یا آموزش نقاشی فقط ۲۰ هزار تومان باشد و سایت شما روزانه حداقل ۵۰۰ بازدید (کمترین بازدید ممکن برای سایت تازه کار) داشته باشد و فقط ۱% بازدید کنندگان ( ۵نفر) از شما خرید کنند درآمد روزانه شما  ۱۰۰ هزار تومان و درآمد ماهیانه شما ۳ میلیون تومان می شود.

پس شما به راحتی می توانید ماهیانه درآمدی میلیونی داشته باشید. البته بدست آوردن این درآمد ساده نیست! شما می بایست اصول حرفه ای این کار را رعایت کنید. اگر دقت کرده باشید در همان ابتدای صحبتم دو فاکتور مهم را برای شما گفتم. مجددا دقت کنید:

” اگر در این جستجو با یک سایت قابل اعتماد مواجه شوید و در صورتی که قیمت محصول و یا خدمات، مورد تایید باشد خیلی ساده اقدام به خرید می کنید.”

دو فاکتور مهم عبارتند از:

۱. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو SEO)
۲. بازاریابی اینترنتی (اعتماد سازی و قیمت)

۱. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو SEO)

سئو یک دانش تخصصی و تجربی است برای اینکه در هر جستجویی شما در رتبه های بالا نمایش داده شوید. مثلا اگر کسی جستجو کند خرید تبلت و یا آموزش نقاشی شما می بایست در همان رتبه های اول ظاهر شوید تا بتوانید فروش قابل توجهی داشته باشید. برای این کار می بایست از علم سئو استفاده کنید.

 

۲. بازاریابی اینترنتی (اعتماد سازی و قیمت)

در حال حاضر متاسفانه این موضوع در ایران آنچنان که می بایست اجرا نمی شود. سایت های کمی هستند که با علم بازاریابی اینترنتی و در راستای اعتماد سازی کاربران خود اقدام به ارائه خدمات می کنند که این سایت ها از موفقیت فوق العاده ای چشم گیری در فروش برخوردار شده اند. بازاریابی اینترنتی به شما می گوید که چگونه رفتار کاربران سایت را تجزیه و تحلیل و آنها را به خرید از سایت تشویق کنید.

البته ما در سایت طراحی سایت آسان و در بخش وبلاگ سایت سعی کرده ایم سری آموزش های لازم در این موضوع را برای تمامی کاربران سایت جمع آوری کنیم که می تواند منبع خوبی برای آموزش شما باشد.

 

نتیجه گیری:

شما به راحتی می توانید از طریق سفارش طراحی سایت، درآمد میلیونی داشته باشید اما باید دقت داشت که صرف طراحی سایت برای رسیدن به این هدف کافی نیست و شما می بایست دو فاکتور مهم سئو و بازاریابی اینترنتی را به صورت حرفه ای در سایت خود رعایت کنید.

 

منبع: طراحی سایت آسان

آموزش حاضر بنا به درخواست آقای حسن بازوند با پرسش سوال:

” با سلام و خسته نباشید من می خوام صادقانه به این سوال من جواب بدهید که چه پیشنهادی دارید که من با کمک تجربیات شما بتوانم از طریق ایجاد یک سایت در اینترنت کسب درآمد کنم و حاضرم در حدود یکی دو میلیون هزینه کنم و روزی یکی دو ساعت هم وقت بذارم  ”

از قسمت “از ما بپرسید…” تهیه شده است.

آقای بازوند و همه دوستانی که می خواهید با طراحی سایت کسب درآمد کنید؛

پیشنهاد می کنم برای دو فاکتوری که در این مقاله گفتم کمی بیشتر دقت داشته باشید. برای خودتان یک هدف مشخص کنید و در صورتی که دارای محصول و یا مهارت خاصی هستید وب سایت خود را راه اندازی کنید. باور داشته باشید که وب سایت شرکت یا مغازه شماست. اینگونه نباشد که پس از طراحی سایت وب سایت را رها کنید. شما می بایست بعد از طراحی سایت مدام بر روی سئو و بازاریابی اینترنتی فعالیت کنید. به لطف خداوند مهربان ان شاء الله به نتیجه می رسید. در این مسیر هر سوالی هم داشتید خالصانه خوشحال می شوم که کمکتان کنم.

موفق باشید…

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =