سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

کلید اصلی در موفقیت آنلاین چیست؟

کلید اصلی موفقیت آنلاین تلاش زیاد و سخت نیست! این حرف به این معنا نیست که تلاش زیاد بی معناست یا کار درستی نیست. اما نتیجه گرفتن در تجارت آنلاین به فاکتورهای بیشتری غیر از تلاش زیاد وابسته است. چه بسا کسانی که بسیار تلاش می‌کنند اما نتیجه دلخواه خود را نمی‌گیرند!

مشکل در کلمه موفقیت

کلمه موفقیت معنای متفاوتی از دید افراد مختلف دارد! اگر رسیدن به موفقیت سبب شده است زندگی کسالت بار و ملال آوری داشته باشید، شاید زمانش رسیده که در معنای آن از دیدگاه خود تجدید نظر کنید!

موفقیت انجام دادن آن چیزی است که دوست می‌دارید و بدست آوردن پول برای انجام کاری است که به دیگران کمک می‌کند و برای زندگی شما نیز سودآور است!

مشکل در تلاش سخت

آنچه از گذشته تا به کنون به عنوان فاکتور موفقیت وجود داشته، سخت تلاش کردن است! حتی در جوامع سیاسی دلیل فقر برخی از افراد را عدم تلاش کافی انها دانسته‌اند. اما می دانیم کسانی هستند که با وجود تلاش زیاد به آنچه از موفقیت در تجارت آنلاین می‌خواهند دست نمی‌یابند!

آنچه در این جا مهم است این است که همه افراد نقطه شروع یکسانی در کار ندارند. بنابراین زمانی که تصمیم می‌گیرید یک بلاگ اینترنتی راه اندازی کنید، و یا بازاریابی آنلاین انجام دهید، مهم است که بدانید نقطه شروع شما با بقیه افراد یکسان نیست و بدانید باید از کجا شروع کنید، تا زمانی که مانند بقیه افراد – که شما خودتان را با آنها مقایسه می‌کنید – سریع به موفقیت دست نیافتید، سرخورده نشوید.

کلید موفقیت در تجارت آنلاین چیست؟

زمانی که به تمام افرادی که به موفقیت در حوزه تجارت آنلاین دست یافته‌اند نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که تمامی انها کنجکاوی ذاتی در مورد وب دارند و برای موقعیت‌های مختلف راه حل می‌یابند و اگر از نتایج اولیه خود ناراضی باشند، راههای دیگری را برای آزمایش امتحان می‌کنند. نکته آخر که در تمامی آنها مشترک است این است که هیچ وقت تسلیم نمی‌شوند!

سخت تلاش کردن به تنهایی کافی نیست، آنچه بیشتراز تلاش سخت اهمیت دارد، تلاش هوشمندانه است. چراکه ساعاتی که شما صرف انجام دادن کار غلط می‌کنید برای شما نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت.

برای رسیدن به این قابلیت چند توصیه برای شما داریم:

– در مورد مشکلات خوانندگان خود کنجکاو باشید

آگاهی در مورد مشکلات روزانه خوانندگان و مخاطبان خود، به شما ایده‌های مختلف در مورد چگونگی کار کردن با انها و موفقیت در رفع مشکلات ایشان می‌دهد.

– ریسک پذیر باشید

علاوه بر رشد و تغییرات به ریسک پذیری نیز اهمیت بدهید و به این ۳ حوزه از دید کنجکاوی نگاه کنید و جزییات را در نظر بگیرید و آنها را اعمال کنید.

– به علاقه مندی های خود توجه کنید

موفقیت در هر حوزه‌ای در گرو انجام دادن آن کاری است که به آن علاقه دارید. پس به دنبال انجام دادن علاقه مندی های خود بروید.

– به اعدادی که هر روز می‌بینید دقت کنید

به اعدادی که نمودارها و ارزیابی‌ها هر روز در مورد نحوه عملکرد شما نشان می‌دهند دقت کنید و یک رقابت برای خود ایجاد کنید تا هر کدام از این اعداد را به اعداد بالاتر برسانید.

– علل شکست‌های پیشین خود را بررسی کنید

بررسی علل شکست‌های پیشین باعث می‌شود تا دوباره از اول با انرژی تازه‌تر و ایده‌های جدیدتری راه جدیدی را به سوی موفقیت در پی بگیرید.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =