سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 ابزار برای استفاده در بازاریابی آنلاین در اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفورم برای به اشتراک‌گذاری تصاویر است که به کاربران اجازه ارسال تصاویر از طریق موبایلشان را می‌دهد. همزمان با محبوبیت این پلتفورم، تجار از این پلتفورم برای به نمایش گذاشتن محصولات خود و برقراری ارتباط با کاربران استفاده کردند. برای استفاده از این پلتفورم با استفاده از بازاریابی محتوا و تصاویر جذاب می توان میتوان کاربران را جذب و پس از آن با ارائه نمونه کارهای بیشترو جلب اعتماد ایشان، آنها را تبدیل به مشتری کرد.

در زیر به معرفی ۶ ابزار که با استفاده از آن‌ها می‌توانید عملیات زیادی را از طریق دسکتاپ و یا موبایل انجام دهید، معرفی می‌کنیم:

۱- Gramblr
اینستاگرام تنها به شما اجازه می‌دهد تصاویر را از دستگاه موبایل بر روی پیج خود آپلود کنید. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تصاویر را به طور مستقیم از دسکتاپ آپلود کرده و به اشتراک بگذارید. هم چنین می‌توانید از این ابزار برای آپلود این پست‌ها بر روی اکانت های فیسبوک و توییتر خود نیز استفاده کنید.

تفاوت عمده این ابزار با ابزارهای دیگر این است که برای استفاده از آن باید آن را بر روی دسکتاپ خود نصب کنید و سپس اقدام به به اشتراک گذاری پست کنید. ویژگی منفی آن این است که در صورت انجام موفقیت آمیز عملیات آپلود عکس، به شما اطلاع نمی‌دهد و امکان فیلترگذاری بر روی عکس‌ها وجود ندارد.

۲- Latergram.me
این ابزار به شما اجازه زمان بندی برای ارسال تصاویر از دسکتاپ یا موبایل را در اکانت های فیسبوک، توییتر و اینستاگرام می‌دهد. نحوه عملکرد این ابزار مانند یک تقویم قابل ویرایش است. این ابزار تصویری را برای شما ارسال نمی‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد زمان ارسالان را مشخص کنید و هنگامی که زمان مناسب آن فرا رسید به شما هشدار می‌دهد.

این ابزار از اکانت های متفاوت اینستاگرام پشتیبانی می‌کند و به دیگر همکاران شما امکان دسترسی به آنها را می‌دهد. امکان آپلود رایگان ۳۰ عکس در ماه را برای شما فراهم می‌سازد. برای استفاده از این ابزار باید نرم افزار موبایل آن را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

۳- TakeOff
نرم افزاری برای نسخه‌های مختلف از سیستم عامل‌های موبایل است که به شما امکان زمان بندی ارسال پست‌ها بنا بر بهترین زمان ممکن که کاربران در فعالترین حالت خود قرار دارند را فراهم می‌سازد. این ابزار داده و اطلاعات موجود در پست شما را بررسی کرده و بهترین hashtag ها را برای آنها به شما پیشنهاد می‌دهد. با استفاده از این ابزار می‌تواند تا ۱۰ پست در روز ارسال کنید ولی امکان فیلتر گذاری برای عکس‌ها وجود ندارد.

۴- InstaPic
یک ابزار برای استفاده در کامپیوترها با سیستم عامل ویندوز ۸ می‌باشد که به شما امکان استفاده از تمامی امکانات ارائه شده در اینستاگرام نصب شده بر روی موبایل را در صورت استفاده از ویندوز ۸ فراهم می‌سازد.

۵- ScheduGram
این ابزار به شما امکان آپلود تصاویر و ویدیوهای مختلف را می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد آنها را بر روی اکانت های مختلف به اشتراک بگذارید. هم چنین، پس از آپلود عکس‌ها و قبل از ارسال آنها، می‌توانید آنها را ویرایش، فیلتر بندی و یا به آنها متن اضافه کنید. هم چنین می‌توانید برای ارسال در زمان دیگر آنها را زمان بندی کنید.

۶- Onlyplut
این ابزار به شما امکان آپلود، فیلتر بندی و زمان بندی برای ارسال عکس‌ها را فراهم ساخته است. با استفاده از این ابزار و با بهره گیری از ویژگی Planner می‌توانید زمان و تاریخ ارسال پست را مشخص کنید و هم چنین بهترین hashtag ها را برای هر عکس به شما پیشنهاد می‌دهد.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نه =