سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

وضعیت قرمز برای کسب و کارهای بدون وب سایت

اگر تا به امروز برای کسب و کار خود وب سایت نداشته‌اید، هر لحظه از رونق افتادن فروش شما قابل پیش بینی است. چرا؟

۱.    اگر به همکاران خود که در اصل رقیبان شما هستند توجه کنید مشاهده می‌کنید که آن‌ها دارای وب سایت هستند. پس شما یک گام از رقیبان خود عقب هستید!

۲.    اگر به اطرافیان خود توجه کنید مشاهده می‌کنید آن‌ها برای خرید هر نوع کالایی به اینترنت مراجعه می‌کنند و از طریق وب سایت‌ها محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنند.

۳.    اگر به فروشندگان کالا دقت داشته باشید، بیشتر از گذشته به فروش محصولات خود از طریق وب سایت توجه دارند.

فرصت را از دست ندهید! هر چه سریع تر کسب و کار خود را از رکود نجات دهید.

شما با داشتن یک سفارش طراحی سایت حرفه ای می‌توانید:

۱-به صورت شبانه روزی و رایگان خود را معرفی کنید!

شما از طریق یک وب سایت می‌توانید شرکت، نحوه و زمینه فعالیتتان، محصولات و خدمات خود را، در ۲۴ ساعت از شبانه روز معرفی کنید. این کار بدون صرف زمان و هزینه تبلیغ و استفاده از نیروی انسانی و صرفاً از طریق سایت خودتان انجام می‌گیرد.

۲- اعتماد مشتریان خود را جلب کنید!

یک وب سایت خوب، بروز و باکیفیت، در اعتبار و کلاس کاری شما تأثیر زیادی دارد. باعث جلب نظر مردم و ایجاد حس اعتماد در آن‌ها می‌شود و همین امر، افزایش مشتری را در پی خواهد داشت.

۳- دسترسی مشتریان را ساده کنید!

وب سایت این امکان را فراهم می‌کند که کسب و کار شما در هر لحظه و در هر ساعت از شبانه روز، در دسترس باشد و خدمات ارائه دهد. علاوه بر این دسترسی به اطلاعات شرکت از طریق اینترنت، برای مشتری بسیار راحت تر از برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری است.

۴- قدرتمندانه اطلاع رسانی کنید!

شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید و در هر صنفی از کسب و کار که باشید، نیاز به راهی برای اطلاع رسانی به مشتریان یا مراجعینتان دارید. اطلاع رسانی می‌تواند شامل کارگاه‌ها، همایش‌ها، فراخوان‌ها، محصولات جدید، قیمت محصولات و خدمات، تخفیفات، برنامه کاری و … باشد. بهترین گزینه برای این کار به علت صرفه جویی در وقت و هزینه، ایجاد یک وب سایت است.

۵-در لحظه فروش کنید!

از امکانات بسیار مهم که می‌توانید از طریق وب سایت فراهم کنید، ارائه فروش آنلاین است. فروش اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های مکانی و در هر لحظه از شبانه روز از طریق فروش محصولات و خدمات خود، به مشتریانتان سرویس دهید و سود بیشتری کسب کنید. وجود این امکان باعث می‌شود مشتریان شما نیز افزایش پیدا کنند. چون برای خرید کالا مجبور نیستند مسافت‌های طولانی را طی کنند و یا زمان خاصی برای این کار در نظر بگیرند.

۶-فروش خود را جهانی کنید!

وجود یک وب سایت، از محدود شدن فعالیت شما به منطقه خاصی، جلوگیری می‌کند و این امکان را به وجود می‌آورد که هر فردی در هر جایی از این کره خاکی بتواند وب سایت شما را بازدید کند و چه بسا یکی از مشتریان شما شود.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =