سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 دلیل مهم برای سفارش طراحی وبلاگ سایت

امروزه سفارش طراحی سایت برای هر کسب و کاری الزامی است. اکثر کسب و کارها وب سایت را به عنوان یک راه برای بازاریابی اینترنتی و  فروش بیشتر محصولات می ببینند. میلیون‌ها کاربر اینترنتی در سراسر جهان از وبلاگ‌ها جهت ارتباطات آنلاین استفاده می‌کنند. اما نسبتاً تعداد کمتری از کسب و کارها از وبلاگ بهره می‌گیرند. بیشتر وبلاگ‌هایی که برای هدف کسب و کار اجرا می‌شوند به وسیله تبدیل شدن به یک منبع قابل قبول از اطلاعات باعث ایجاد درآمد یا قدرت می‌شوند. در حالی که حفظ وبلاگ در یک سایت ایده فوق العاده خوبی برای کسب و کار است. در این مطلب به ۶ دلیل مهم برای سفارش طراحی وبلاگ سایت اشاره می کنم:
۱.    افزایش یادگیری

یادگیری مستمر به منظور همیشگی بودن تولید محتوای با کیفیت سایت باعث می شود که دانش شما همیشه افزایش پیدا کند. آموزش آنچه یاد گرفته اید از طریق وبلاگ سایت ، برای شما دو تا نتیجه خیلی ارزشمند را به بار می آورد:

  • شما را در کسب مهارت و دانش از رقیبان جلو می اندازد.
  • مشتریان بیشتر به شما به عنوان فردی باتجربه اعتماد می کنند.

 

۲.    تعامل با بازدیدکنندگان سایت

وبلاگ راهی برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند تا آن‌ها با سایر بازدیدکنندگان تعامل داشته باشند و این موضوع باعث بازدید بیشتر می‌شود. برای این کار کافی است بخش نظردهی وبلاگ خود را فعال کنید تا شرکت کاربران در ثبت نظرات شما را شگفته زده کند.

 

۳.    راه سریع و آسان برای اضافه کردن مطالب

ارسال محتوا برای سایت های شرکتی و تجاری کار ساده ای نیست.(چرا؟) به دلیل اینکه سایت های شرکتی بیشتر با منو هایی چون محصولات، درباره ما، تماس با ما، خدمات و … در ارتباط هستند و صفحه ای که بتوانند به صورت ساده و به دور از هرگونه چهارچوب رسمی محتوای خود را منتشر کنند ندارند. طراحی وبلاگ سایت می تواند این امکان را برای شما محیا کند که خارج از محیطی رسمی و به صورت کاملا ساده و عامیانه با کاربران و مشتریان خود در تماس باشید.

 

۴.    افزایش فروش شما

به روز بودن وبلاگ سایت باعث می شود موتور های جستجو مانند گوگل به سایت شما حساس شوند و شما را در رتبه های اول جستجوی خود نمایش دهند. این موضوع باعث می شود که طیف بزرگی از علاقه مندان خود را به سمت سایت خود جذب کنید و فروش کسب و کار خود را افزایش دهید.

 

۵.    افزایش اعتبار
اگر پست‌های محتوایی سایت شما به طور مداوم ساخته شوند، این موضوع پویایی وب سایت شما را برای مشتریان به نمایش در می آورد و اعتبار شما را در نزد آنها افزایش می دهد.

 

۶.    افزایش لینک‌ها
وبلاگ‌ها معمولاً لینک‌های زیادی به خصوص از وبلاگ‌های دیگر دریافت می‌کنند. دریافت لینک‌های با کیفیت باعث افزایش رتبه سایت شما در موتور جستجو می‌شود.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =