سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

کلید اصلی موفقیت در بازاریابی اینترنتی چیست

معمولا کسانی که به دنبال سفارش طراحی سایت هستند، به دنبال بدست آوردن درآمد بیشتر از تخصص خود می باشند. اما خیلی از افراد را دیده ام که با ساختن وب سایت به این هدف نمی رسند. به نظر شما کلید موفقیت افزایش درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی و وب سایت چیست؟

کلید اصلی موفقیت آنلاین تلاش سخت نیست . این حرف به این معنا نیست که تلاش زیاد بی معنا است و یا کار درستی نیست . اما نتیجه گرفتن در تجارت آنلاین به فاکتور های بیشتری به غیر از تلاش زیاد وابسته است . چه بسا کسانی هستند که بسیار تلاش می کنند اما به نتیجه دلخواه نمیرسند .
آنچه از گذشته تا به کنون  به عنوان فاکتور موفقیت وجود داشته است ، سخت تلاش کردن بوده است . و حتی در قشر های ضعیف مالی جامعه دلیل فقر بعضی از افراد را عدم تلاش کافی انها دانسته اند . اما می دانیم که کسانی هستند که با وجود تلاش زیاد به آنچه از موفقیت در تجارت آنلاین می خواهند دست نمی یابند.
 آنچه که در این جا مهم است این است که همه افراد نقطه شروع یکسانی در کار ندارند. بنابراین زمانی که تصمیم می گیرید یک بلاگ اینترنتی راه اندازی کنید ، و یا بازاریابی آنلاین انجام دهید ، مهم است که بدانید نقطه شروع شما با بقیه افراد یکسان نیست و بدانید باید از کجا شروع کنید، تا زمانی که مانند بقیه افراد – که خود را با آنها مقایسه می کنید –  سریع به موفقیت دست نیافتید ، سرخورده نشوید .

 

کلید موفقیت در تجارت آنلاین چیست؟

زمانی که به تمام افرادی که به موفقیت در حوزه بازاریابی اینترنتی دست یافته اند نگاه می کنید ، متوجه میشوید که تمامی آنها کنجکاوی ذاتی در مورد وب دارند و برای موقعیت های مختلف راه حل می یابند و اگر از نتایج اولیه خود ناراضی باشند ، راههای دیگری را برای آزمایش امتحان می کنند . و نکته آخر که در تمامی آنها مشترک است این است که تسلیم نمیشوند .

سخت تلاش کردن به تنهایی کافی نیست، آنچه بیشتراز تلاش سخت اهمیت دارد ، تلاش هوشمندانه است . چراکه ساعاتی که شما صرف انجام دادن کار غلط میکنید برای شما نتیجه ای به همراه نخواهد داشت .

برای رسیدن به این قابلیت چند توصیه زیر را برای شما داریم :

–    در مورد مشکلات خوانندگان خود کنجکاو باشید
آگاهی در مورد مشکلات روزانه خوانندگان و مخاطبان خود ، به شما ایده های مختلف در مورد چگونگی کار کردن با انها و موفقیت در رفع مشکلات آنها میدهد .

 

–    ریسک پذیر باشید
علاوه بر رشد و تغییرات به ریسک پذیری نیز اهیت بدهید و به این ۳ حوزه از دید کنجکاوی نگاه کنید و جزییات را در نظر بگیرید و آنها را اعمال کنید .

 

–    به علاقه مندی های خود توجه کنید
موفقیت در هر حوزه ای در گرو انجام دادن آن کاری است که به آن علاقه دارید . پس به دنبال انجام دادن علاقه مندی های خود بروید .

 

–    به اعدای که هر روز میبینید دقت کنید
به اعدادی که نمودار ها و ارزیابی ها هر روز در مورد نحه عملکرد شما نشان میدهند دقت کنید و یک رقابت برای خود ایجاد کنید تا هر کدام از این اعداد را به اعداد بالاتر برسانید

 

–    علل شکست های پیشین خود را بررسی کنید
علل شکست های پیشین خود را بررسی کنید و دوباره از اول با انرژی تازه تر و ایده های جدید راه جدید را به سوی موفقیت در پی بگیرید .

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =