سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 مورد که باید قبل از طراحی صفحه “درباره ما” بدانید

امروزه در تمامی سفارش های طراحی سایت، صفحه ای به نام “درباره ما” قرار دارد. درباره ما صرفا معرفی مختصر و مفیدی از مجموعه شماست. پس با دقت در آنچه در این صفحه مطرح می کنید می توانید اعتبار خود را نزد بازدیدکنندگان سایت و مشتریان احتمالی بالا ببرید. حال اینکه چگونه و چطور، پیشنهاد میکنم تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

۱- “درباره ما” تاریخچه شما نیست!

بازدیدکنندگان مایل هستند در مورد شرکت بیشتر بدانند تا در مورد تاریخچه و رشد سالیانه آن. اینکه دفتر کار شما در چه سالی شروع به کار کرد و یا اینکه اولین مشتریان شما چه کسانی بوده‌اند مفید خواهد بود، اما این افراد دوست دارند بدانند چطور بر سختی‌ها غلبه و چه موفقیت هایی کسب کرده‌اید. در واقع مایل هستند داستان کمپانی شما را بخوانند. بنابراین در این صفحه بیش از تاریخچه، به بیان موفقیت‌ها و شکست‌ها بپردازید. اگر با کمپانی خاصی رقابت می کنید که بیش از ۲۰ سال سابقه دارد و شما در این عرصه تازه‌کار محسوب می‌شوید، بیان کردن سال تاسیس شرکت گزینه خوبی نیست. سعی کنید در این صفحه بیشتر به نوآوری هایتان بپردازید.

۲- تصاویری از محل کارتان به اعتبار شما می افزاید

استفاده از تصاویر محل کار در صفحه درباره ما به اعتبار کمپانی شما می افزاید. استفاده از تصاویر خالی از مکان دفتر کار شما به تنهایی کافی نیست. سعی کنید از همکاران شرکت و در حین انجام کار نیز تصویر تهیه کرده و در این صفحه قرار دهید.

۳- “درباره ما” میدان رقابت نیست

این صفحه باید به بیان چراها بپردازد، نه چطور و چگونه! در این صفحه باید به بیان اینکه چرا کمپانی شما در این عرصه حضور دارد بپردازید و از گفتن کلماتی همانند اینکه شما چطور یا چقدر از رقیبان بهتر هستید، به شدت پرهیز کنید. بهتر است لیستی از خدمات و تخصص‌های شرکت تهیه کنید و هر یک را به صفحات جداگانه ای لینک داده و در آنجا به توضیح کامل آن موارد بپردازید.

۴- مردم دوست دارند شما را بشناسند

مردم می خواهند بدانند در کمپانی شما چه افرادی با چه قابلیت هایی کار می‌کنند. با به اشتراک گذاشتن این مطلب به آنها کمک می کنید تا آسان‌تر به شما اعتماد کنند.. بنابراین لیستی از افراد مهم شرکت خود تهیه کرده و رزومه کوتاهی از ایشان شامل رشته تحصیلی، موفقیت ها، تخصص ها و مهارت های آنها را در آن درج نموده و در این صفحه به اشتراک بگذارید.

۵- گواهینامه ها و افتخارات

راه دیگری برای کسب اعتماد کاربران و اعتبارسازی، درج گواهینامه ها و افتخاراتی است که تا کنون کسب کرده‌اید. بنابراین در این صفحه مکانی برای درج این افتخارات قرار دهید و لوگو های مرتبط با آنها را درج کرده و در صورت نیاز توضیح مختصری ارائه کنید.

۶- فراخوانی برای انجام فعالیت

یک بخش مانند «همین حالا با ما تماس بگیرید» و یا «بیشتر بدانید» در انتهای این صفحه درج کنید! این کار دلیلی است برای ماندن بیشتر بر روی این صفحه و اگر توانسته باشید با محتوا تاثیر خوبی به روی کاربران بگذارید، می توانید از این تاثیر استفاده کرده و آنها را دعوت به انجام عملیات بیشتر و ارتباط با خود کنید.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + چهارده =