سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

فروش اینترنتی خود را افزایش دهید

طراحی سایت زیبا و ساده در فروش اینترنتی فاکتور مهم و تاثیر گذار در جلب مشتری به سمت شما است. استفاده از عکس ها و متون جذاب در سایت در اولویت بعدی قرار دارند. در مقاله “چگونه میزان تاثیر گذاری وب سایت را افزایش دهیم ؟  ” با عوامل تاثیر گذار بر روی مشتری آشنا شدید و آموزش دیدیدکه چطور با رعایت این عوامل در سایت خود ،  میزان تاثیر گذاری وب سایت خود بر روی مشتریان را افزایش دهید.

در آنجا گفته شد که نکته اساسی در طراحی وب سایت روانشناسی نیازهای مشتری است. در این مقاله بر روی این نکات که منجر به افزایش فروش اینترنتی شما میشود، دقیق تر می شویم.

انتخاب مناسب رنگ سایت

هر قشر از جامعه یک طیف رنگی را مناسب می دانند و با آن ارتباط مناسب برقرار می کنند . شما باید بدانید قشری ک شما با آن در ازتباط هستید چه رنگی را مناسب برای طراحی سایت می دانند تا برای تاثیر گذاری بیشتر بر روی آنها از آن رنگ ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در صورتی که اعتماد اولیه را در مشتریان خود ایجاد کنید، پس از آن،  در بیشتر مواقع آنها  آنچه شما به آنها پیشنهاد می کنید مورد اعتماد دانسته و از آن پیروی می کنند و آنچه از آنها در خواست می کنید انجام می دهند.

 

در خاطره ها بمانید

در انتخاب نام تجاری خود از نام هایی استفاده کنید که در خاطر می مانند و نام دامنه وب سایت خود را تا جایی که ممکن است نزدیک به ان نام انتخاب کنید .

 

تصاویر جذاب در طراحی سایت

بیشتر افراد زمان یا حوصله کافی برای خواندن کامل متونی که شما در سایت قرار می دهید را ندارند ، شما باید بیشترین میزان تاثیر گذاری را در کمتذین زمان ممکن روی آنها ایجاد کنید . راه حل آن استفاده از تصاویر جذاب و تاثیر گذار است . این تصاویر باید مفاهیمی که شما در متن خود به آن می پردازید را در بر داشته و ان را به راحتی به خوانندگان منتقل کنند . علاوه بر این از نوشتن متون طولانی و خستته کننده جلوگیری کنید و سعی کنید این متون را به چند قسمت تقسیم کنید .

مشخص کنید کاربران برای خرید باید به کدام قسمت مراجعه کنند یا بر روی کدام لینک کلیک کنند و این قسمت ها را بزرگ تر و نمایان تر از مابقی عناصر در صفحه قرار دهید .

 

سطح کاربری ساده 

تا جایی که ممکن است استفاده از وب سایت خود را برای کاربران ساده کنید و برای زمان در خواست هایی که از آنها دارید برنامه ریزی کنید  و آنها را در زمان مناسب از کاربران درخواست کنید

 

نسخه موبایل

امروزه اکثر کاربران برای مرورگری وب از موبایل خود استفاده می کنند . بنابراین در سفارش طراحی سایت خود ریسپانسیو یا همان واکنش گرا بودن سایت را در نطر داشته باشید.

 

چهره اجتماعی خود را بهبود ببخشید

در صفحات اجتماعی حضور فعال داشته باشید و این حضور فعال را با نشان دادن تعداد دنبال کننندگان در فیسبوک و توییتر بر روی وب سایت خود به بازدید کنندگان نمایش دهید و امکان به اشتراک گذاری مطالب وب سایت بر روی این شبکه ها را برای کاربران راحت کنید .

 

نظر دهی کاربران

برای محصولات خود امکان نظر دهی فراهم کنید. این کار سبب میشود کاربران زیادی برای خواندن این نظرات به سایت شما مراجعه کننند و همچنین نمایان کننده این موضوع است که شما نسبت به کیفیت محصولات خود اطمینان دارید .

 

ضمانت خرید

به کاربران خود برای خرید محصولات تان اطمینان حاصل دهید تا ترس آن ها از بین برود . برای این کار به سایت های ضمانت کننده و گارانتی محصولات خود لینک بدهید و برای این لینک ها دکمه های بزرگ و نمایان و متمایز از بقیه عناصر صفحه قرار بدهید .

 

مواردی که گفته شد ، به شما کمک می کنند سایت کاربر پسندی داشته باشید و زمانی که سایت شما کاربر پسند باشد، کاربران بیشتری را به سوی خود جلب می کند و باقرار دادن امکان حرکت آسان در قسمت های مختلف سایت خود برای کاربران، آنها را تشویق به استفاده مجدد از سایت خود می کنید.

همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا سایت شما، سایت قابل اطمینانی برای کاربران تلقی شود و آنها برای خرید محصولات از سایت شما اطمینان خاطر داشته و آنرا را به بقیه افراد نیز پیشنهاد کنند .

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 12 =