سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

طول صفحات فرودی باید چقدر باشد؟

طول صفحات فرودی باید چقدر باشد؟ این صفحه باید چه المان هایی داشته باشد؟ چه مقدار المان زیاد و چه تعداد المان کم محسوب میشود؟ این‌ها سوالاتی است که اغلب پرسیده میشود. در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد و شما متوجه خواهید شد چه میزانی از هر کدام از این المان ها برای شما کافیست!

– طول فرم ها تنها فاکتور نیست

در ترغیب کاربران به تکمیل فرم ها طول فرم ها فاکتور مهمی هستند اما اما این المان تنها فاکتور مهم در محسوب نمیشود .فاکتور های دیگر که سبب ترغیب کاربران برای تکمیل فرم میشود عبارت است از ارزشمند بودن پیشنهاد شما ، نوع پرسش هایی که سوال میشود ، میزان اعتماد کابران به وب سایت برای در اختیار قرار دادن اطلاعات.

آیا به هدایت کننده های بیشتری نیاز دارید یا به هدایت کننده های با کیفیت نیاز دارید؟

طول فرم ها بالانسی بین کیفیت و کمیت هدایت کننده هایی است که تولید می کنید . فرم های کوتاهتر به معنای اشتیاق بیشتر افراد برای پر کردن آن می باشد . بنا براین هدایت کننده های بیشتری تولید خواهید کرد.

اما زمانی که کاربران مشتاق به پر کردن فرم های طولانی تر باشند ، کیفیت هدایت کننده ها بهتر خواهد بود .و شما اطلاعات بیشتری در مورد انها به دست خواهید آورد.

– هدایت کننده های بیشتر

اگر به هدایت کننده های بیشتر نیاز دارید ، فرم ها باید کوتاه باشند و تنها حاوی اطلاعات لازم برای برقراری ارتباط با مخاطبان باشد . برای مثال نام ، شماره تلفن ، و آدرس ایمیل.

نکته کلیدی در اینجا پرسیدن سوالات کافی برای برقرای ارتباط است . اگر تمایل به پرسیدن سوالات بیشتر برای تکمیل بک گراند مخاطبان توسط تیم بازرایابی خود دارید ، این سوالات را در طی فرایند خرید از آنها بپرسید .

– هدایت کننده های باکیفیت

برای دست یافتن به هدایت کننده های با کیفیت تر باید از فرم های طولانی تر استفاده کنید . این فرم ها توجه کاربرانی که تمایل به خرید دارند را جلب می کند . فرم های طولانی تر اطلاعات بیشتری از مشتریان به شا میدهد که برای هدایت های بعدی می توانید از آنها استفاده کنید.

سوال بعدی اینجاست که چه سوالاتی باید در فرم ها پرسیده شود؟

بنا به شخصیت سنجی که از مخاطبان خود قبل از شروع به کار کرده اید ، این چرسش ها می تواند متفاوت باشد . برای مثال اگر یک تجارت محلی دارید ، محل مخاطبان یکی از سوالاتی است که باید پرسیده شود تا تنها مخاطبان محلی مورد هدف قرار داده شوند.

زمانی که تصمیم گرفتید کدامیک از سناریو های بالا را عملی کنید، یکی از بهترین راه های رسیدن به طول فرم های ایده آل آزمون و خطا است.

اگر سناریو اول را نتخاب میکنید، صفحات فروردی خود را با دو نوع فرم یکسان اما با طول متفاوت امتحان کنید و بسنجید کدامیک نتیجه بهتری خواهند داشت و نرخ تبدیل بیشتری برای شما به همراه دارند.

اگر سناریو دوم را انتخاب میکنید، فیلد های مختلف فرم را بررسی کنید و ببینید کدایمک از فیلد ها نتیجه خوبی بر روی نرخ تبدیل و کدامیک نتیجه نا مطلوبی دارند.

منبع : طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =