سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

طراحی سایت و توصیه های مهم صفحه تماس با ما

در طراحی سایت کاربران برای برقراری ارتباط با شما به صفحه تماس با ما شما مراجعه می کنند و اکثر آنها استفاده از فرم موجود در این صفحه را به استفاده از ایمیل برای برقراری ارتباط با شما ترجیح می دهند. هر صفحه تماس با ما جذاب و منحصر به فرد ویژگی های زیر را دارا می باشد:

ویژگی های طراحی ساده و یکنواخت

صفحه تماس با ما یکی از صفحات مهم هر وب سایت است و باید از طراحی خوبی برخوردار باشد. آنچه سبب آسانتر ارتباط برقرار کردن کاربران با فرم تماس با ما میشود، سادگی آن است. تمام المان های ان باید متحد و یکپارچه باشند. از جاوا اسکریپت استفاده کنید و هنگامی که پیام انها با موفقیت ارسال شد به آن ها اطلاع دهید. فرم زیر از لحاظ سادگی نمونه بسیار مناسبی است.

نقشه محلی

آدرس مکان دفتر کار شما یکی از المان هایی است که کاربران مایل به دیدن آن در صفحه تماس با ما شما هستند. استفاده از یک نقشه ویژگی تصویری جذابی به این المان میبخشد. گوگل مپ به طراحان سایت اجازه میدهد از یک نسخه داینامیک نقشه محل کار در وب سایت خود استفاده کنند. شما حتی میتوانید از تصاویر به جای نقشه های داینامیکی استفاده کنید

لینک دهی به شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نقش مهمی در دنیای اینترنتی امروزه ایفا می کنند. بنا بر این ضروری است که در این صفحات حضور داشته باشید و لینک پروفایل خود را در صفحه تماس با ما قرار دهید. تا در زمانی که کربران مایل به استفاده از فرم تماس با ما و یا ایمیل و یا تلفن نباشند به صفحات شما مراجعه کنند. این کار هم چنین سبب افزایش حجم ترافیک وروری کاربارن به پروفایل شما در این شبکه ها شده و موجب افزایش دنبال کنندگان در این شبکه ها میشود.

لیست افراد حاضر تیم همکاری

این ویژگی کمتر مورد توجه قرار گرفته است، اما نمایش لیستی از افرادی که در کمپانی شما کار می کنند به همراه تصاویر انها و خلاصه ای از بیوگرافی و سمت آنها در کمپانی شما می توانند جذابیت و اعتبار بیشتری به کمپانی شما بدهد و سبب انحصاری بودن هرچه بیشتر این صفحه بشود. این کارسبب میشود کاربران بهتر و بیشتر به شما اطمینان کنند چرا که شما اطلاعات کارکنان خود را با انها در میان گذاشته اید. می توانید یک آدرس ایمیل و لینک به صفحه شخصی هر فرد از تیمتان نیز در کنارر نام آنها قرار دهید.

 

ایجاد منوی تماس با ما در بالای صفحه

سعی کنید منوی تماس با ما را در بالای سایت خود قرار دادهید تا در جلوی دید دیگران باشد. از قرار دادن منو در سمت چپ و یا راست سایت خود ترجیحا خودداری کنید.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =