سه شنبه , ۷ آذر ۱۳۹۶

6 اشتباه مخرب که نباید در وبلاگ نویسی مرتکب شد

در حال حاضر وبلاگ نویسی یکی از کاربردی ترین امکانات ساده برای جذب کاربر به سمت و ب سایت می باشد. خیلی از مشتریان در حال حاضر در هنگام سفارش طراحی سایت حرفه ای، داشتن یک وبلاگ حرفه ای و با امکانات را در لیست پروپوزال طراحی سایت خود قرار می دهند. در این مقاله می خواهم ۶ اشتباه مخرب را که در وبلاگ نویسی نباید مرتکب شد را به شما آموزش دهم.
۱-    کمال گرایی

کمال گرایی شما را از پیشرفت باز می‌دارد و سبب می‌شود که نتوانید به دیگران کمک کنید. چراکه فکر می‌کنید نظر و فکر شما کامل یا درست نیست! حتی آنچه که فکر می‌کنید به درد شما نمی‌خورد برای افراد تازه‌ کار مفید خواهد بود.

 

۲-    گذراندن زمان بیشتر در سایت‌های اجتماعی

سایت‌های اجتماعی ممکن است فروش خوبی برای شما به ارمغان بیاورند، اما صرف زمان زیاد در فیسبوک، توییتر و دیگر سایت‌های اجتماعی اشتباه است. این سایت‌ها در همه زمان‌ها بازدهی خوبی ندارند. بعنوان مثال صفحات خود را در روزهای پنجشنبه و جمعه به روز رسانی نکنید و به جای اینکار زمان خود را صرف سرمایه‌گذاری بر روی روش‌های بازرایابی خود کنید

 

۳-    بلاگ‌نویسی کافیست

تجارت در بلاگ‌نویسی فقط در مورد نوشتن مطالب عالی نیست نباید انتظار داشته باشید پس از ان همه چیز خود به خود روندی عالی و رو به رشد طی کند. اگر می‌خواهید یک بلاگ موفق داشته باشید، باید از مهارت‌های دیگری همچون بازاریابی و ارتباطات اجتماعی نیز برخوردار باشید و راهی برای قرار دادن محتوا برای بازدیدکنندگان جدید سایت و مرتبط با موضوع پیدا کنید. این مهم‌ترین بخش بلاگ نویسی است.

 

۴-    رایگان بودن هزینه‌های بلاگ

یک بلاگ باید دامنه و هاست مختص به خود را داشته باشد و استفاده از دامنه و هاست‌های رایگان اصلاً فکر خوبی نیست. علاوه بر این شما باید مقداری هزینه برای تبلیغات، گرفتن‌هاست برای فرستادن ایمیل‌های تبلیغاتی، خرید نرم‌افزارهای مورد نیاز و غیره نیز در نظر بگیرید.

 
۵-    عدم تمرکز بر روی کسانی که ایمیلتان را پیگیری می‌کنند

شما به عنوان مالک یک بلاگ باید بر روی ایجاد دنبال‌کنندگان وفادار تمرکز کنید. نقشه ای برای تولید محتوایی جدید با ارسال یک پست جدید در وبلاگ داشته باشید. افزایش لیست دنبال کنندگان ایمیل امری ضروری در موفقیت یک بلاگ است بنابراین بخشی از اهداف بازاریابی باید با تمرکز بر این نکته محقق شوند.

 

۶-    تولید محتوا برای بلاگ های دیگر

اشتباه نکنید! تمام محتواهای خوب و جدیدی که منتشر می‌کنید را برای خود نگه ندارید و آن‌ها را به بلاگ‌های دیکر نیز بفروشید. با این کار وب‌سایت یا بلاگ شما بیش از پیش محبوب خواهد شد و مخاطبان جدیدی پیدا خواهید کرد.

منبع: طراحی سایت آسان

درباره ی محمد رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =